
AGNIESZKA & HENRI
Polecamy z czystym sumieniem! Profesjonalizm w 100% Wspaniała atmosfera podczas sesji narzeczeńskiej. Bardzo zgrany duet, kreatywni z wieloma pomysłami 🙂 Cudowny efekt końcowy! Film i zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę 💜

KINGA & PRZEMEK
Gorąco polecamy, świetny duet! Film jest przepiękny, doskonale uchwycone wszystkie momenty tego wyjątkowego dnia, idealnie dopasowana muzyka, płynne przejścia. Oglądając mieliśmy wiele emocji i chwil wzruszenia. Dziękujemy za piękną pamiątkę ❤️

KINGA & PATRYK
Polecam z całego serca! Piękny film, nowoczesny. Powstał w tempie ekspresowym. Ekipa bardzo zgrana i sympatyczna. Każdy czuł się przy nich komfortowo. Goście nie uciekali od kamery wręcz przeciwnie. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Polecam! 🎀🤍

MONIKA & KAMIL
Świetny fotograf, mieliśmy okazję współpracować z Jonatanem na dwóch sesjach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, na ślubie i weselu nie czuliśmy żadnej presji od fotografa robił znakomite zdjęcia często nie pozowane, które pokazywały emocje naszych gości. Dlatego zdecydowaliśmy się u niego na sesję na pierwszą rocznicę ślubu i była znakomita miał dużo fajnych pomysłów , czuliśmy się naturalnie. Nie miał żadnych oporów kiedy dowiedział się gdzie chcemy mieć sesję i związku z tym musiał spędzić parę godzin w podróży 😁😆 Na koniec dodam, że współpracował również z naszym niesfornym szczeniakiem, który nie był na wszystkich zdjęciach więc z czystym sumieniem polecam ponieważ wyzwania nie są mu obce! ☺️

ANIA & KAROL
Świetna współpraca! Serdecznie polecam! Film jest przepiękny. Cudne ujęcia, świetna dynamika. Brakuje mi przymiotników żeby opisać jak mi się podoba. Lepszej ekipy nie mogłam sobie wymarzyć. Jest niezauważalna i wyłapuje świetne momenty. Wspaniała pamiątka, dziękuję! ❤️

KAMILA & RUBEN
Z całego serca polecamy JMstudio film i fotografia! Mieliśmy przyjemność współpracować z nimi podczas naszej sesji narzeczeńskiej, ślubnej oraz ciążowej – i za każdym razem efekt przerósł nasze oczekiwania 😍
To nie tylko profesjonaliści z ogromnym talentem, ale też cudowni ludzie, którzy potrafią stworzyć swobodną, ciepłą atmosferę, dzięki której zdjęcia wychodzą naturalnie i pełne emocji. Ich wyczucie chwili, dbałość o detale i umiejętność uchwycenia tego, co najważniejsze, sprawiły, że mamy pamiątki na całe życie ❤️

KLAUDIA & CHRISOPH
Profesjonaliści! ❤️ Jesteśmy z mężem zachwyceni efektem końcowym. Nawet nie spodziewaliśmy się, że wyjdzie tak przepięknie. JMstudio wkładają całe serce w swoją pracę i widać że kochają to co robią 😍 Polecam ❤️ Dziękujemy raz jeszcze 🫶

PAULINA & WOJTEK
Zgrany para, super pomysły, piękne zdjęcia, a w dodatku bardzo szybki czas realizacji 😊 Nasze zdjęcia za każdym razem jak oglądam podobają mi się jeszcze bardziej 🥰

MARIUSZ & MARRIANNA
profesjonalne podejście, piękne zdjęcia i krótki czas oczekiwania na fotografię. Polecam w 100%

ANIA & KAROL
Z ogromną przyjemnością ogląda się zmontowany materiał ślubny, wyszło genialnie 😊 z czystym sumieniem polecamy JMStudio - bezproblemowy kontakt, wszystko zrealizowane zgodnie z umową.
Ujęcia i dobór muzyki zdecydowanie spełnił nasze oczekiwania. POLECAM ❤️

